Gimnazjum nr 1 w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Marii Konopnickiej

  w Pruszczu Gdańskim

  

ul. Niemcewicza 1
gim1@zso1.pl
tel./fax (+48 58) 682-36-10
tel.(+48 58) 682-32-13
zobacz gdzie jesteśmy »

Osiągnięcia

rok szkolny 2016/2017


WOJEWÓDZKIE KONKURSY
(etap rejonowy lub wojewódzki)

KONKURS GEOGRAFICZNY
Róża Wojtkiewicz - Laureatka Konkursu Wojewódzkiego
Wit Wojtkiewicz - Finalista Konkursu Wojewódzkiego
Piotr Marcinkowski - Finalista Konkursu Wojewódzkiego

KONKURS FIZYCZNY
Damian Kąkol - Finalista Konkursu Wojewódzkiego

KONKURS HISTORYCZNY
Tomasz Zduńczyk- Laureat Konkursu Wojewódzkiego
Filip Bryła - Finalista Konkursu Wojewódzkiego

KONKURS BIOLOGICZNY
Anna Włodarczyk - Finalistka Konkursu Wojewódzkiego
Anna Szczepańska - Finalistka Konkursu Wojewódzkiego

KONKURS INFORMATYCZNY
Konrad Obernikowicz - Laureat Konkursu Wojewódzkiego
Bartłomiej Krawisz - Finalista Konkursu Wojewódzkiego

XII MEGAOLIMPIADA WIEDZY Z JĘZYKA POLSKIEGO
Wiktoria Kąkol - Laureatka Konkursu Wojewódzkiego
Piotr Marcinkowski - Laureat Konkursu Wojewódzkiego

INNE KONKURSY

POMORSKA LIGA ZADANIOWA (INFORMATYKA)
Konrad Obernikowicz - laureat
Bartłomiej Krawisz - wyróżnienie
zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego - Bartłomiej Krawisz, Konrad Obernikowicz, Jakub Bronowski, Jakub Grzona

MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY "KANGUR"
wynik bardzo dobry - Jakub Grzona
wyróżnienie - Bartłomiej Krawisz, Oliwia Kajrys, Konrad Obernikowicz

XIII WOJEWÓDZKI KONKURS POEZJI I PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ
KATEGORIA ŚPIEW - SOLISTA 1 miejsce - Aleksandra Rowicka
KATEGORIA ZESPÓŁ MUZYCZNY 1 miejsce Aleksandra Rowicka, Maciej Chabowski, Wiktor Deszczyński, Katarzyna Frankiewicz, Andżelika Lustyk, Małgorzata Latoch, Marta Kuklińska

WOJEWÓDZKI WIELKI MARATON CZYTELNICZY
etap szkolny - Patrycja Nowaczyk,(1 miejsce) , Konrad Obernikowicz, Bartłomiej Krawisz, Dominik Nowakowski, Karol Symonowicz
etap wojewódzki - wyróżnienie Patrycja Nowaczyk

WOJEWÓDZKI KONKURS WOKALNY KOLĘD I PASTORAŁEK "NAD ŚWIATEM CICHA NOC"
1 miejsce - Aleksandra Rowicka

III POWIATOWY KONKURS ORATORSKI
wyróżnienie - Aleksandra Rowicka

II WOJEWÓDZKI KONKURS FOTOGRAFICZNY "ARCHITEKTURA Z DUSZĄ NA POMORZU"
etap szkolny - Patrycja Nowaczyk Jakub Nuż, Mikołaj Gwizdowski, Karol Niciejewski, Maja Bugaryn
etap wojewódzki -wyróżnienie - Maja Bugaryn

"KARTKA BOŻONARODZENIOWA" pod patronatem Burmistrza Miasta Pruszcz Gdański
2 miejsce - Klaudia Kozłowska
wyróżnienie -Jakub Bronowski, Zuzanna Bagińska, Aniela Kanka, Agnieszka Lorkowska

XIV POWIATOWY KONKURS "POWIATOWA KARTKA ŚWIĄTECZNA - KARTKA WIELKANOCNA"
3 miejsce - Martyna Wiącek
wyróżnienie - Emilia Andrzejewska, Małgorzata Trybała

V EDYCJA WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO "MALARZE HISZPANSKOJĘZYCZNI I ICH DZIEŁA"
kategoria - kopia wybranego obrazu malarza hiszpańskojęzycznego
2 miejsce - Dominika Kruk
wyróżnienie - Martyna Wiącek, Natalia Pietrzak, Michał Szefler
kategoria - portret malarza hiszpańskojęzycznego
3 miejsce - Michalina Łukaszuk
kategoria - wariacja własna wpisana w styl wybranego malarza
3 miejsce - Mateusz Banaś

KONKURS PLASTYCZNY "DNI PRUSZCZA" pod patronatem Burmistrza Miasta Pruszcz Gdański
wyróżnienie - Wiktor Płoska

POWIATOWY KONKURS CHEMICZNY - "KOGA"
1 miejsce - Maciej Smeja
2 miejsce - Cyprian Pułkowski
3 miejsce - Mikołaj Gwizdowski


MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "JAN PAWEŁ II (1920-2005)- POLAK" POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA PRUSZCZ GD.
wyróżnienia : Dawid Kostrzewa, Karol sokołowski, Zuzanna Droździk, Katarzyna Harasimiuk, Agnieszka Pachulaczak

WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY - "ŻAGROŻENIA WYPADKOWE W INDYWIDUALNYCH GOSPODARSTWACH ROLNUCH - UDZIAŁ
Mateusz Kołodziejski, Klaudia Kozłowska, Maja Bigos

OLIMPIADA INFORMATYCZNA GIMNAZJALISTÓW (realizowana przez Stowarzyszenie Talent)
Bartłomiej Krawisz -zakwalifikowany do 2 etapu

MIĘDZYSZKOLNY SZKOLNY KONKURS GEOGRAFICZNY
1 miejsce - Piotr Marcinkowski
2 miejsce - Jan Kaliński
3 miejsce - Ksenia Golińska

SZKOLNY KONKURS WIEDZY O MARII KONOPNICKIEJ
1 miejsce - Aleksandra Borsuk
2 miejsce - Wiktoria Majewska
3 miejsce - Bartosz Janicki

WOJEWÓDZKI KONKURS FOTOGRAFICZNY POD PATRONATEM WOJEWODY POMORSKIEGO - "BIAŁO - CZERWONA - FLAGA W OBIEKTYWIE - UDZIAŁ
Maja Bugaryn, Róża Bilarzewska

WOJEWÓDZKI KONKURS CZYTELNICZY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO
wyróżnienie - Agnieszka Praszkowska

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY IM. J. MATEJKI "NASZ ZIEMIA - WCZORAJ,DZIŚ I JUTRO"
technika - rysunek
1 miejsce - Marcelina Rudzińska
2 miejsce - Martyna Kuchta
3 miejsce - Zuzanna Gaińska
wyróżnienia : Weronika Kornacka

UDZIAŁ W OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADZIE Z WOS-U
Tomasz Zduńczyk, Maciej Smeja, Filip Bryła, Klaudia Stawska, Wiktoria Kąkol, Bartosz Janicj, Mikołaj Gwizdowski

MIĘDZYNARODOWY KONKURS INFORMATYCZNY "BÓBR" (edycja szkolna)
1 miejsce - Aleksandra Borsuk
2 miejsce - Bartłomiej Krawisz
3 miejsce - Konrad Obernikowicz

AKADEMIA KODOWANIA - PIERWSZY KONKURS IOT DLA SZKÓŁ (konkurs trwa nadal)
Organizatorem konkursu jest: Intel Technology Poland Sp. z o.o. Koordynatorem i stroną wspierającą Konkurs z ramienia Organizatora jest: iMedius Agencja Reklamowa Sp. z o.o.
Zakwalifikowali się do następnego etapu -Bartłomiej Krawisz, Konrad Obernikowicz , Jakub Bronowsk, Jakub Grzona , Oskar Kowalski

SZKOLNY KONKURS INFORMATYCZNY - DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU
kategoria - plakat w formie elektronicznej "Razem zmieniamy Internet na lepsze"
1 miejsce - maja Hennig
2 miejsce - Mateusz Frąckiewicz, Jakub Pastuszka
3 miejsce - Zofia Rutkowska, Natalia Sosnowska, Magdalena Sychta
kategoria - prezentacja multimedialna "Razem zmieniamy Internet na lepsze"
1 miejsce - Martyna Wiącek
2 miejsce - Marceli Ignaczewski, Jakub Grzona
3 miejsce - Dawid Kostrzewa,Karol walczyk, Mateusz Kołodziejski
wyróżnienia : Wiktoria Majewska - Ryżewska, Iga Apanasewicz

SZKOLNY KONKURS Z IDIOMÓW JĘZYKA ANGIELSKIEGO
kategoria plastyczna
1 miejsce - Anna Sawicka
2 miejsce - Jakub Kalinowski
kategoria pisemna
1 miejsce - Piotr Marcinkowski
2 miejsce - Julian Świderski

SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNO- HISTORYCZNY "1 MARCA- NARODOWY DZIEŃ PAMIĘCI ŻÓLNIERZY WYKLĘTYCH"
kategoria - plakat
I miejsce - Wiktoria Kąkol, Bartosz Janicki
II miejsce - Aleksander Strządała, Madgalena Sychta
III miejsce - Dawid Kostrzewa, Jakub Nuż
Wyróżnienie - Klaudia Kozłowska, Natalia Mroziewicz, Antoni Zander, Magdalena Matysiak
kategoria - prezentacja multimedialna
I miejsce - Kamil Raszewski
II miejsce - Adrian Reszka, Tomasz Zduńczyk
III miejsce - Wiktoria Panasewicz, Katarzyna Kuna, Piotr Marcinkowski
Wyróżnienie - Wiktoria Kąkol, Bartosz Janicki, Laura Gilewska, Tymon Świlski, Damian Kępski, Aleksandra Banasik, Zuzanna Olendzka, Natalia Skonieczna

SZKOLNY KONKURS HISTORYCZNO - PLASTYCZNY NA PLAKAT "ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚĆI"
I miejsce - Weronika Lewandowska, Szymon Adamski, Dawid Kostrzewa
II miejsce - Julia Miłosz,Magdalena Sychta, Martyna Wiącek
III miejsce - Ewa Solecka, Jakub Nuż, Antoni Zander
Wyróżnienie -Weronika Borowska, Magdalena Harasimiuk, Ewelina Kulla, Katarzyna Harasimiuk,Klaudia Kozłowska

SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNO - RELIGIJNY "XVI DZIEŃ PAPIESKI - BĄDŹCIE ŚWIADKAMI MIŁOSIERDZIA"
I miejsce - Wiktoria Skoczylas, Szymon Adamski
II miejsce - Krystian Soćko, Magdalena Sychta
III miejsce - Jakub Saweczko, Katarzyna Harasimiuk
Wyróżnienie - Dawid Kostrzewa, Martyna Wiącek, Daria Manowska, Julia Nowakowska, Dominik Nowakowski, Partyk Roliński, Bartosz Borkowski, Klaudia Kozłowska, Ewa Solecka, Julia Przyłoga

SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNO -HISTORYCZNY Z OKAZJI ŚWIĘTA "KONSTYTUCJI 3 MAJA"
I miejsce - Emilia Andrzejewska
II miejsce - Aleksandra Lemaniak, Przemysław Malanowski
III miejsce - Weronika Kornacka
Wyróżnienie -Martyna Charczyńska, Olga Makarewicz, Wiktoria Kępka, Michał Wierus, Marcin Klawikowski,Paweł Włodarczyk, Bartłomiej Sapieja

SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNO - HISTORYCZNY Z OKAZJI "2 MAJA - DZIEŃ FLAGI RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ"
I miejsce - Magdalena Sychta
II miejsce - Emilia Andrzejewska
III miejsce - Bartłomiej Sapieja, Kacper Tarnowski
Wyróżnienie -Dawid Kostrzewa, Aleksandra Rowicka, Magdalena Zalewska, Aleksandra Lemaniak, Jan Durawa, Julia Freda, Julia Jackiewicz, Oliwia Jurczuk

MATMAQRÓL - SZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNO-INFORMATYCZNY
1 miejsce Konrad Obernikowicz , Remigiusz Samujło
2 mi3jsce Iga Apanasewicz ,Jakub Jankowski
3 miejsce Marceli Ignaczewski , Jakub Grzona
wyróżnienie :Marta Kamińska ,,Bartłomiej Krawisz, ,Jakub Bronowski, ,Partycja Nowaczyk, Oliwia Kajrys, Marcelina Rudzińska, Kaja Stanisławska, Zofia Rutkowska, Szymon Jankowski , Wiktoria Płoska ,Julia Ignaciuk, Wiktoria Majewska, Ewa Zglinicka, Dominik Nowakowski , Maksymilian Bizoń, Krystian Soćko, Mateusz Frąckiewicz, Amelia Kanka, Aneta Karwowska, Arkadiusz Brzeziński , Norbert Harasim, Karolina Burnicka, Agnieszka Lorkowska, Paweł Jaszul, Paweł Figurski, Stanisław Cieślik, Marcel Malinowski , Maciej Kiełkucki , Jakub Prokop

SZKOLNY KONKURS HISTORYCZNY - "POLSKIE SIŁY ZBROJNE NA ZACHODZIE - BITWA POD MONTE CASSINO 1944"
I miejsce - Dawid Kostrzewa
II miejsce - Szymon Adamski, Julia Przyłoga
III miejsce - Patrycja Idźkowska
Wyróżnienie -Klaudia Kozłowska, Szymon Deszler, Weronika Borowska, Tomasz Zduńczyk

SZKOLNY KONKURS LITERACKI - "ŻÓŁNIERZE SPOD MONTE CASSINO"
I miejsce - Aleksandra Banasiuk
II miejsce - Wiktoria Majewska
III miejsce - Ewa Solecka

SZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO
1 miejsce - Dawid Kurasiński, Dominika Kułaga

SZKOLNY KONKURS "WIENIEC ADWENTOWY"
1 miejsce - Julia Chrzanowska
2 miejsce - Karol Niciejewski
3 miejsce - Piotr Bieńko
wyróżnienia: Szymon Korzep, Natalia Mroziewicz, Kacper tarnowski, Dawid Kostrzewa, Bartłomiej Olszewski

SZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY
1 miejsce - Piotr Marcinkowski
2 miejsce - Wiktor Deszczyński
3 miejsce - Anna Szczepańska


OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKIEJ GIMNAZJADY W PIŁCE NOŻNEJ
2 miejsce - dziewczęta
Zuzanna Apa, Magdalena Karwowska, Weronika Sutkowska, Oliwia Baranowska, Oliwia Drabik, Ewelina Kulla, Patrycja Wisowaty, Oliwia Budzka, Agata Pyskło, Alicja Kotłowsk, Katarzyna Kuna

MIEJSKA GIMNAZJADA W SZTAFETOWYCH W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH DZIEWCZĄT
1 miejsce
Zuzanna Apa, Katarzyna Frankowska, Julia Jażdżewska, Magdalena Karwowska, Katarzyna Kuna, Agnieszka Pachulczak, Joanna Litwicka, Michalina Olejnik Marcelina Rudzińska, Agata Rutkowska, Klaudia Stawska,

II MIEJSKA GIMNAZJADA W TENISIE STOŁOWYM
2 miejsce dziewczęta
Magdalena Karwowska, Olivia Kmera

MIEJSKA GIMNAZJADA W TENISIE STOŁOWYM
5 miejsce chłopcy
Dawid Czapiewski, Kamil Podleśny

POWIATOWA GIMNAZJADA W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT
3 miejsce
Zuzanna Apa, Marta Gołuch, Julia Jażdżewska, Joanna Karwowska, Magdalena Karwowska, Katarzyna Kuna, Michalina Olejnik, Agnieszka Pachulczak, Wiktoria Panasewicz, Magdalena Sieradzka

PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKIEJ GIMNAZJADY W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT
2 miejsce
Zuzanna Apa,Julia Jażdżewska, Magdalena Karwowska, Marta Karwowska, Olivia Kmer,Katarzyna Kuna, Weronika Lewandowska,Agnieszka Pachulczak, Wiktoria Panasewicz,Julia Wilbik, Magdalena Sieradzka, Patrycja Nowaczyk

POWIATOWA GIMNAZJADA SPORTOWA W UNIHOKEJU DZIEWCZĄT -
4 miejsce
Zuzanna Apa, Zuzanna Bulińska, Martyna Charczyńska, Zuzanna Czerkawska, Ksenia Golińska, Oliwia Graban, Magdalena Karwowska, Olivia Kmera, Katarzyna Kuna, Natalia Sulej, Weronika Sutkowska, Alicja Wieczorek

PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI W PŁYWANIU DRUŻYNOWYM DZIEWCZĄT
2 miejsce
Oliwia Budzka, Martyna Charczyńska, Marta Gołuch, Patrycja Idźkowska, Marta Jatczyszyn, Magdalena Karwowska, Marta Karwowska, Michalina Łukaszuk, Korina Oleszycka, Karolina Richert, Ewa Solecka

FINAŁ WOJEWÓDZKI W PŁYWANIU DRUŻYNOWYM DZIEWCZĄT
7 miejsce
Joanna Litwicka, , Martyna Charczyńska, Marta Gołuch, Patrycja Idźkowska, Marta Jatczyszyn, Magdalena Karwowska, Marta Karwowska, Michalina Łukaszuk, Korina Oleszycka, Karolina Richert, Ewa Solecka, Anna Sawicka

POWIATOWA GIMNAZJADA W PŁYWANIU DRUŻYNOWYM DZIEWCZĄT
1 miejsce
Joanna Litwicka, , Martyna Charczyńska, Marta Gołuch, Patrycja Idźkowska, Marta Jatczyszyn, Magdalena Karwowska, Marta Karwowska, Michalina Łukaszuk, Karolina Richert, Ewa Solecka, Anna Sawicka

POWIATOWA GIMNAZJADA W PŁYWANIU DRUŻYNOWYM CHŁOPCÓW -
1 miejsce
Szymon Adamski, Jakub Ginter, Kacper Gutfrański, Mikołaj Gwizdowski, Dariusz Kierski, Mateusz Lorenz, Karol Niciejewski, Karol Sokołowski, Maciej Stęsicki, Mateusz Wychowaniec; Przemysław Sawicki

PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI W PŁYWANIU DRUŻYNOWYM CHŁOPCÓW
5 miejsce
Szymon Adamski, Jakub Ginter, Kacper Gutfrański, Mikołaj Gwizdowski, Dariusz Kierski, Mateusz Lorenz, Karol Niciejewski, Karol Sokołowski, Maciej Stęsicki, Mateusz Wychowaniec

MIEJSKA GIMNAZJADA W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH CHŁOPCÓW
1 miejsce
Marek Galanek. Filip Gut, Mikołaj Gwizdowski, Robert Kuciński, Jakub Maćkowiak, Hubert Marasz, Dawid Michaluk, Karol Niciejewski, Oskar Ostrowski, Maciej Smeja

MIEJSKA GIMNAZJADA W UNIHOKEJU CHŁOPCÓW
2 miejsce
Jabub Brzezicki, Dawid Czapiewski, Michał Długozima, Szymon Deszler, Marek Galanek, Jakub Maćkowiak, Hubert Marasz, Kamil Podleśny, Oskar Stankowski, Mateusz Wychowaniec

MIEJSKA GIMNAZJADA W PIŁCE KOSZYKOWEJ CHŁOPCÓW
2 miejsce
Marek Galanek, Michał Gogola,Jan Kaliński, Michał Konopacki, Krystian Lech, Jakub Maćkowiak, Jakub Nowicki, Bartosz Pierz, Adam Rasiński, Jakub Siebierski, Maksymilian Szuta, Cezary Świerczyński, Filip Wodziński, Jakub Pastuszka

PÓŁFINAŁ GIMNAZJADA W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW
4 miejsce
Marek Galanek, Bartosz Borkowski, Maciej Chabowski, Daniel Jurczyk, Jan Kaliński, Dawid Rybicki, Śledzikowski Mateusz, Filip Wodzynski, Michał Gogola

PÓLFINAŁ WOJEWÓDZKIEJ GIMNAZJADY W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW
2 miejsce
Hubert Bugajewski, Bartosz Brylowski, Dawid Czapiewski, Mikołaj Jan, Przemysław Malanowski, Szymon Molenda, Jakub Oleszek, Jan Kopania Dawid Dymkowski, Kacper Gutfrański, Bartosz Pierz, Kacper Redecki, Igor Kopycinski



Archiwum 2016/17 2015/16 2012/13


2011/12 2010/11 2009/10 2008/09 2007/08